Rüyada yere çiş dökülmesi

Rüyada yere çiş dökülmesi allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına inanılır.

Rüyada yere çiş dökülmesi gördüyseniz:

  • Çevrenizde veya yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler fiziksel, maddi ya da entellektüel anlamda daha gelişmiş bir geleceğin kapılarını açabilir.

Rüyada bi yere gidememek akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada yere yağ dökmek hem hayatının kurtulacağına, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir yere gidememek miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir yere kaçmak maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, hayat standartlarının yüksek olacağına delalettir.

Rüyada dar bir yere sıkışmak kısa sürede hayatının düzene gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yere seçilmek dualarına karşılık alacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir yere çağrılmamak endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir yere batmak kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments