Rüyada yeni silah

Rüyada yeni silah yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, sorunlarının birken beş olacağına, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni silah gördüyseniz:

  • Sorumluluk almanız gereken konular daha da fazlalaşabilir.

Rüyada yeni yeni doğmuş bebek görmek bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine işaret eder.

Rüyada yeni ev yeni eşya görmek yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni eve yeni perde asmak kolay ve güzel bir hayatı olacağına, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine delalettir.

Rüyada yeni eşya yeni ev görmek olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, kısa süreli hastalık yaşamasına inanılır.

Rüyada yeni eşyalı yeni ev görmek çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni yeni elbiseler görmek kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni ev yeni eşyalar yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni yeni evler görmek fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments