Rüyada yengenin elini öpmek

Rüyada yengenin elini öpmek yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, zahmet veren işlerin artacağına,  sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, elde edilen nasibin artacağına, ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, özel hayatının da yolunda gideceğine, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yengenin elini öpmek gördüyseniz:

  • Sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor.

Rüyada yengenin elini öpmek huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Rüyada yengenin elini tutmak hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş yengenin elini öpmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yengenin konuşmaması sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yengenin öpmesi çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına alamet eder.

Rüyada yengenin delirdiğini görmek çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, verilen  sözlerin tutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yengenin vurulduğunu görmek eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yengenin bağırdığını görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine rivayet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.