Rüyada yemek vermemek

Rüyada yemek vermemek kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, kişinin dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına yorulur.

Rüyada yemek vermemek gördüyseniz:

  • Yeni girişimlerde bulunmaktan sakın çekinmeyin.

Rüyada oruçlu olduğunu unutup yemek yemek ne anlama gelir kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş biriyle aynı sofrada yemek yemek mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ölen kişinin evinde yemek yemek hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşinin evinde yemek yemek güzel huylarını terk edeceğine, kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle ailecek yemek yemek gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş anne ve babayla yemek yemek ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş biriyle beraber yemek yemek kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalet eder.

Rüyada başbakanla aynı sofrada yemek yemek günahların da affolacağına, birçok iş teklifi alınacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments