Rüyada yeğenimi ağlarken görmek

Rüyada yeğenimi ağlarken görmek birikim yapma imkânı elde edeceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına delalet eder.

Rüyada yeğenimi ağlarken gördüyseniz:

  • Olumlu tepkiler alırsanız, sizi kimse tutamayacağa benziyor.

Rüyada yeğenimi ağlarken görmek çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeğenimi emzirmek ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine ve iş konusunda da gelirlerinin azaldığı, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına inanılır.

Rüyada yeğenimi uyurken görmek gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine alamet eder.

Rüyada yeğenimi ölmüş görmek ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı delalet eder.

Rüyada yeğenimi hamile görmek istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yeğenimi öpmek allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeğenimi boğulurken görmek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına inanılır.

Rüyada erkek yeğenimi görmek neşesine kavuşacağına, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments