Rüyada yatağın altında saklanmak

Rüyada yatağın altında saklanmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına delalet eder.

Rüyada yatağın altında saklanmak gördüyseniz:

  • Gelişmeler sizi en iyi şekilde uyan seçimler yapmanıza yardım edebilir.

Rüyada yatağın altında kan görmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına delalettir.

Rüyada yatağın altında saklanmak kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatağın altında et görmek ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına işarettir.

Rüyada yatağın altında yengeç görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yatağın altında deniz görmek çok daha güçlü biri haline geleceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine delalet eder.

Rüyada yatağın altında yumurta görmek büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada yatağın altında köpek görmek eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yatağın altında bebek görmek elinin bollaşacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına alamet etmektedir.

One thought on “Rüyada yatağın altında saklanmak

  1. Selamun Aleykum. Rüyamda bir evdeydim ve birden bir yatağın altına saklanmak maksadıyla girip uzandım. Birinden mi, bir şeyden mi ve ya tehlikeden mi saklandım bilmiyorum. Orada yalnız olup olmadığımı hatırlamıyorum ve sonda oradan çıktım mı yoksa bulundum mu hatırlamıyorum. Yorumlarsanız, sevinirim. ALLAH razı olsun

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.