Rüyada yastık üzerine oturmak

Rüyada yastık üzerine oturmak diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına yorulur.

Rüyada yastık üzerine oturmak gördüyseniz:

  • İletişim kuramamak, bazı aletlerinizin veya dalgınlık nedeniyle bazı eşyalarınızın kaybolması gibi olaylar olabilir.

Rüyada yastık üzerine oturmak kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine yorulur.

Rüyada yastık geçim sorunuyla karşılaşacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine işaret eder.

Rüyada yastık silkelemek mal ve rızkın çoğalmasına, elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine işarettir.

Rüyada yün yastık görmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yastık almak işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yastık çalmak hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada yastık hazırlamak daha güçlü bir hale geleceğine, isabetli kararlar alacağına inanılır.

Rüyada yastık tutmak yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.