Rüyada yaşlı birinin öpmesi

Rüyada yaşlı birinin öpmesi hafifleyeceğine, başarılı olacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, dikkat çekeceğine, isteklerine kavuşacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına yorulur.

Rüyada yaşlı birinin öpmesi gördüyseniz:

  • Beklediğiniz para varsa ya alamayacak vaya beklediğinizden daha az alacaksınız.

Rüyada yaşlı birinin öpmesi işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada yaşlı birinin dua etmesi aile saadetinin de artacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine yorulur.

Rüyada yaşlı birinin su vermesi bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı birinin saçını taramak ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı birinin hayatını kurtarmak hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine alamet eder.

Rüyada çok yaşlı birinin evlendiğini görmek o kimselerden menfaat göreceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı birinin kustuğunu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı birinin doğum yapması eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments