Rüyada yaşlı bir asker görmek

Rüyada yaşlı bir asker görmek kötü günlerinin biteceğine, kazancı arttıracağına, kişinin hayat sevincinin artacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına işarettir.

Rüyada yaşlı bir asker gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı hareketleri akıl sınırlarını zorlayabilir.

Rüyada yaşlı asker görmek hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, küslükleri bitireceğine rivayet eder.

Rüyada yaşlı bir asker görmek sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine delalettir.

Rüyada asker olmayan birini asker görmek canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadın ve yaşlı adam görmek uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine rivayet eder.

Rüyada asker asker arkadaşını görmek çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine delalettir.

Rüyada yaşlı adam ve yaşlı kadın görmek geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada asker olmak asker görmek çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada asker asker görmek yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.