Rüyada yarasa sürüsü

Rüyada yarasa sürüsü yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yarasa sürüsü gördüyseniz:

  • Ne yaparsanız yapın hızınızı yükseltmek zorundasınız.

Rüyada turuncu yarasa ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Rüyada yarasa yakmak hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada yarasa gördüm işlerinin yaver gideceğine, rüya sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına işaret eder.

Rüyada yarasa çarpması işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına delalet etmektedir.

Rüyada yarasa yutmak büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına yorulur.

Rüyada yarasa olmak büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına delalettir.

Rüyada yarasa kovalamak sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına rivayet eder.

Rüyada yarasa avlamak işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments