Rüyada yarasa gördüm

Rüyada yarasa gördüm sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, borçlanılacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, bol bol hayır duası alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yarasa gördüm gördüyseniz:

  • Anlaşmalar, mali veya sağlıkla ilgili konular dikkat gerektiriyor.

Rüyada yarasa yutmak sorunlarının birken beş olacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, iç dünyanızın sakinleşeceğine işaret eder.

Rüyada yarasa avlamak maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada turuncu yarasa kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yarasa yakmak yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada evi yarasa basması uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yarasa olmak ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına inanılır.

Rüyada beyaz yarasa bazı sırların açığa çıkacağına, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya işaret eder.

Rüyada yarasa yavrusu attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments