Rüyada yarasa avlamak

Rüyada yarasa avlamak beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, hafifleyeceğine, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada yarasa avlamak gördüyseniz:

  • Daha kuvvetli ya da önemli yeteneklerinizi ön plana çıkartan bir özgeçmiş oluşturmak isteyebilirsiniz.

Rüyada turuncu yarasa mali gücünü yitireceğine, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına yorulur.

Rüyada yarasa yutmak yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine delalettir.

Rüyada yarasa eti yemek özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına yorulur.

Rüyada yarasa olmak hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yarasa sürüsü hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına alamet eder.

Rüyada evi yarasa basması evlerindeki huzurun artacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yarasa avlamak en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine alamet eder.

Rüyada yarasa yakmak üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments