Rüyada yanmış arazi görmek

Rüyada yanmış arazi görmek aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine işarettir.

Rüyada yanmış arazi gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya yakınlarınızla ilişkilerinizde zihinsel ya da ahlaki dersler söz konusu olabilir.

Rüyada yanmış arazi görmek kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına delalettir.

Rüyada boş arazi sermayesini riske etmeyeceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine delalettir.

Rüyada arazi kavgası sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına işarettir.

Rüyada boş bir arazi görmek kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arazi bakmak büyük sıkıntılar çekeceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine işarettir.

Rüyada arazi paylaşımı duaların kabul göreceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına inanılır.

Rüyada arazi görmek yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, edilen duaların tutacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarla arazi görmek hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, gelecekte güzel günlere kavuşacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.