Rüyada yanında damat görmek

Rüyada yanında damat görmek var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanında damat gördüyseniz:

  • Uzun süredir sizden haber alamayan bir dostunuz sizden haber bekliyor.

Rüyada yanında damat görmek hiç hesapta olmayan bir seyahate, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada istenmeyen damat yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına inanılır.

Rüyada kel damat görmek karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı damat azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine işarettir.

Rüyada damat görme durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada abiyi damat görmek eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına işaret eder.

Rüyada asker damat görmek uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, refah içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada damat ve torununu görmek sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments