Rüyada yanan sobaya ekmek atmak

Rüyada yanan sobaya ekmek atmak başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, çözümlere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanan sobaya ekmek atmak gördüyseniz:

  • Olan biten değişiklikleri takip etmeniz gerekiyor.

Rüyada yanan sobaya ekmek atmak yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yanan sobaya odun atmak görmek zor ve stresli günler geçireceğine, işlerini toparlayacağına işaret eder.

Rüyada yanan sobaya çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına işarettir.

Rüyada yanan sobaya oturmak yüksek mevkilere getirileceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine yorulur.

Rüyada yanan sobaya kağıt atmak sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına yorulur.

Rüyada yanan sobaya su dökmek çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanan sobaya kömür atmak deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada yanan sobaya birşey atmak dertlerin bir anda sona ereceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kübra

Rüyada yeni aldığım bataniyeyi sobaya attiyordum sobayi odun yerine ekmekle yakiyordum