Rüyada yanan sigara izmariti

Rüyada yanan sigara izmariti kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, şeref ve haysiyetin artacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, yönetici makamına oturacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanan sigara izmariti gördüyseniz:

  • Tartışmaktan kaçının.

Rüyada yanan bir sigara görmek üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına yorulur.

Rüyada yanan sigara izmariti hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, ayrılığın sandığından da uzun olacağına delalettir.

Rüyada cebinde yanan sigara görmek üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, tersliklerin yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada yanan sigara izmariti görmek tüm dileklerin tutacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına inanılır.

Rüyada yanan sigara paketi görmek bunun için her gün şükredeceğine, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada yanan sigara görmek çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ucu yanan sigara görmek kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına alamet eder.

Rüyada elinde yanan sigara görmek kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.