Rüyada yanağında göz görmek

Rüyada yanağında göz görmek ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına yorulur.

Rüyada yanağında göz gördüyseniz:

  • Bazı kişiler tavsiyelerinizi önemsemeyebilir, manipulatif davranmamakta fayda var.Farklı konulara, yaşam tarzlarına ya da felsefelere ilginizi arttırabilecek tartışmalara katılabilirsiniz.

Rüyada yanağında göz görmek büyük bir kazanç elde edeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, evlerin ayrılacağına alamet eder.

Rüyada kendi yanağında gamze görmek başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanağında sivilce çıktığını görmek eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada yanağında büyük sivilce çıktığını görmek yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yanağında tüy görmek sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada yanağında kıl çıktığını görmek hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına delalet eder.

Rüyada yanağında büyük sivilce görmek onlar tarafından çok sevileceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yanağında kıl görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.