Rüyada yanağında büyük sivilce çıktığını görmek

Rüyada yanağında büyük sivilce çıktığını görmek kazancının allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, ihanet dolu bir işe girileceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına delalettir.

Rüyada yanağında büyük sivilce çıktığını gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler hiçbirşeyi anlamayabilirler, mantıksız fikirlerini görmezden gelmeniz gerekebilir.

Rüyada yanağında büyük sivilce çıktığını görmek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, allah’ın inayetini kazanacağına işaret eder.

Rüyada yanağında sivilce çıktığını görmek her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, rahatlık ve ferahlık bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yanağında büyük sivilce görmek iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük sivilce çıktığını görmek esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yanağında kıl çıktığını görmek çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünde büyük sivilce çıktığını görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine işarettir.

Rüyada her yerinde sivilce çıktığını görmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada her tarafında sivilce çıktığını görmek eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.