Rüyada yakışıklı erkek tarafından sevilmek

Rüyada yakışıklı erkek tarafından sevilmek rahat bir hayat süreceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, başarılarının takdir edileceğine, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada yakışıklı erkek tarafından sevilmek gördüyseniz:

  • Herkes sizin kadar dışa dönük olmayabilir.

Rüyada yakışıklı erkek tarafından sevilmek fesatlıklar içinde kalınacağına, diplomalı kimse olacağına inanılır.

Rüyada yakışıklı iki erkek görmek ancak allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yakışıklı erkek öpmek başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yakışıklı evli erkek görmek sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına tabir olunur.

Rüyada yakışıklı zengin erkek görmek geriye doğru gideceğine, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada yakışıklı erkek arkadaş görmek sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına inanılır.

Rüyada tanımadığım yakışıklı bir erkek görmek ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine alamet eder.

Rüyada sakallı yakışıklı erkek görmek eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada yakışıklı erkek tarafından sevilmek

  1. Rüyamda evimize annemin akrabaları gelmişti ama hayatımda hiç görmediğim akrabaları. Neyse, çok yakışıklı bir erkek vardı ve bana çok yakın davranıyordu. Niyetini az çok anlamıştım benimle evlenmek istiyordu. Onunda evlilik için veya beni görmek için buraya gelmediğini biliyordum beni gördükten sonra evlilik kararı oluşmuştu. Benim de aklımda evlilik diye bir şey yoktu ama onunla evlenmek istiyordum.

    • Mürşid der ki,
      Rüyanız yardıma, paylaşmaya ve takdire yorulur. Rüya tabirine göre yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına; birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına; sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.