Rüyada yakınını felçli görmek

Rüyada yakınını felçli görmek engel teşkil edeceğine, bol muhabbette olacağına, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, manevi huzurdan da nasipleneceğine alamet eder.

Rüyada yakınını felçli gördüyseniz:

  • Maddi durumunuz veya özel evraklarınızı ilgilendiren konular dikkat gerektiriyor.

Rüyada yakınını felçli görmek bir toplantıdan diğerine koşacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına rivayet eder.

Rüyada felçli adam işlerinin azalacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada felçli kalmak işlerini hafifleteceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi felçli görmek çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına rivayet eder.

Rüyada felçli olduğunu görmek sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir insanı felçli görmek bankadaki hesabının kabaracağına, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına yorulur.

Rüyada kendini felçli görmek kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kardeşini felçli görmek kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.