Rüyada yakından yüz görmek

Rüyada yakından yüz görmek kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, mallarını ve makamını garantileyeceğine işarettir.

Rüyada yakından yüz gördüyseniz:

  • Belli düzenlemeler yapmanın veya belli düzenlemelerin ya da anlaşmaların zamanı geldiğini hissettiren olaylar yaşanabilir.

Rüyada yakından yüz görmek bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, kısa süreli hastalık yaşamasına işaret eder.

Rüyada ay yakından görmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada dolunayı yakından görmek daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına delalet eder.

Rüyada yakından deniz görmek hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada uçağı yakından görmek iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada uçağın eve yakından uçtuğunu görmek sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uçağın yakından uçtuğunu görmek dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, iç dünyasının da güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada ayı yakından görmek ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, kısmetsizlik yaşayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments