Rüyada yakın arkadaşından hamile kalmak

Rüyada yakın arkadaşından hamile kalmak bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, kısmetlerinden olacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada yakın arkadaşından hamile kalmak gördüyseniz:

  • Kısa ziyaret ya da yolculuklar söz konusu olabilir.

Rüyada yakın arkadaşından hamile kalmak sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada en yakın arkadaşından hamile kalmak çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Rüyada en yakın arkadaşından kazık yemek kendisini kazanmaya odaklayacağına, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yakın arkadaşından kazık yemek karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına delalettir.

Rüyada yakın arkadaşından zarar görmek uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına işarettir.

Rüyada en yakın arkadaşından hediye almak başka insanları aldatmasına engel olacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada en yakın arkadaşından para almak onlarla iyi geçim halinde olacağına, itibar kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada yakın arkadaşından hediye almak ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments