Rüyada yakın arkadaş ile öpüşmek

Rüyada yakın arkadaş ile öpüşmek işinde istediği başarıyı elde edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çok büyük bir aşk yaşanacağına, aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına tabir olunur.

Rüyada yakın arkadaş ile öpüşmek gördüyseniz:

  • Karşı cinsle ilişkelerinizde sorunlar yaşayıp maddi konularda da bazı sıkışıklığınız olabilir.Sinirlerinize hakim olamayarak beklenmedik durumlarda, beklenmedik şeylere aşırı öfkelenebilirsiniz.

Rüyada en yakın arkadaş ile öpüşmek maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine yorulur.

Rüyada yakın arkadaş ile öpüşmek sevgi göreceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine inanılır.

Rüyada yakın arkadaş tarafından satılmak alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yakın arkadaş için ağlamak sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine alamet eder.

Rüyada en yakın arkadaş tarafından satılmak yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada yakın erkek arkadaş görmek çekilen zahmetin çoğalacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada yakın arkadaş tarafından ihanete uğramak hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine rivayet eder.

Rüyada sevmediğin biriyle yakın arkadaş olmak yetki ve söz sahibi olacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments