Rüyada yağlı süt

Rüyada yağlı süt maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine ancak bu durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, bazı başka desteklere kavuşacağına, yaşama hevesinden olacağına, dara düşeceğine, her şeyi kuralına göre yapacağına delalettir.

Rüyada yağlı süt gördüyseniz:

  • Öyleki elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş zannediyorsunuz.

Rüyada yağlı süt rahat yaşayacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yağlı et kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağlı ekmek hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çiğ yağlı et görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine delalettir.

Rüyada yağlı yapmak hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yağlı el görmek başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine işaret eder.

Rüyada yağlı çay görmek sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, geniş bir ev satın alacağına delalet eder.

Rüyada yağlı pide aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.