Rüyada yabancı birinin mezarını görmek

Rüyada yabancı birinin mezarını görmek bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada yabancı birinin mezarını gördüyseniz:

  • Olayları zorlama ihtiyacınızı belli bir sınırda tutmanızda fayda var.

Rüyada yabancı birinin mezarını görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin mezarını sulamak kolay yollardan rızık sahibi olacağına, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin mezarını yaptırmak aile içinde huzurunun yerinde olacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin mezarını kazmak bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada birinin mezarını açmak hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada sağ birinin mezarını görmek borçların sonlandırılacağına, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen birinin mezarını bulamamak özel hayatında mutlu olacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin birinin mezarını görmek kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, kara kara düşüneceğine tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.