Rüyada vurulmaktan kaçmak

Rüyada vurulmaktan kaçmak yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, huzurunun kaçacağına, hayırlı haberler alacağına, huşu içinde devam edeceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, hayatının yolunda gideceğine, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vurulmaktan kaçmak gördüyseniz:

  • Bazı konuları bizzat sonuçlandırmak için girişimlerde bulunmadan önce, olayların ya da sorunların asıl nedenlerine odaklanmanız gerekiyor.

Rüyada vurulmaktan kaçmak atılan adımların büyük başarılar getireceğine, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada vurulmaktan son anda kurtulmak çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, kazalardan ve belalardan korunacağına işaret eder.

Rüyada silahla vurulmaktan kurtulmak yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına rivayet eder.

Rüyada birini vurulmaktan kurtarmak rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına işaret eder.

Rüyada vurulmaktan korkmak çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, işlerdeki karın artacağına yorulmaktadır.

Rüyada iğne vurulmaktan kaçmak sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, imkanlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada vurulmaktan kurtulmak uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada silahla vurulmaktan kaçmak sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments