Rüyada vücuttan yağ aldırmak

Rüyada vücuttan yağ aldırmak zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, ters giden durumların düzeleceğine, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücuttan yağ aldırmak gördüyseniz:

  • Bir çok haber ya da mektup alabilir, çok sayıda kısa yolculuk yapabilirsiniz.

Rüyada vücuttan kıl koparmak de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına alamet eder.

Rüyada vücuttan su fışkırması kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına işarettir.

Rüyada vücuttan bir şey çıkması zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına alamet eder.

Rüyada vücuttan kir atmak evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine alamet eder.

Rüyada vücuttan cin çıkarmak ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Rüyada vücuttan saç çıkması sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada vücuttan ip çıkması toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücuttan tuz çıkması para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments