Rüyada vücuttan bal çıkması

Rüyada vücuttan bal çıkması aralarındaki iyi geçimin ve koyu muhabbettin bozulacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, saadetinin yükseleceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada vücuttan bal çıkması gördüyseniz:

  • Romantik planlar daha istikrarlı bir geleceğin ilk adımları olabilir.

Rüyada vücuttan bir şey çıkması bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada vücuttan saç çıkması yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine işarettir.

Rüyada vücuttan kir atmak erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada vücuttan su fışkırması rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada vücuttan tuz çıkması hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücuttan cin çıkarmak çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, daha güçlü hale geleceğine inanılır.

Rüyada vücuttan kıl çıkması deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, pek çok fırsatı kaçıracağına rivayet eder.

Rüyada vücuttan kan çıkması elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine ve bu kişinin bundan sonra daha kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bu yardımların ileride çok işe yarayacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments