Rüyada vücudunda el izi görmek

Rüyada vücudunda el izi görmek ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, bol hayır duası alınacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, çok üst mevkilere geleceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, hasta ise daha kötüye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücudunda el izi gördüyseniz:

  • Sizi baskı altında tutan veya öyle hissettiren kişiler olabilir.

Rüyada vücudunda gül görmek yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda ur görmek büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına delalet eder.

Rüyada vücudunda kir çıkması ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada vücudunda yağ bezesi birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada vücudunda iz görmek hayırlı gelişmeler yaşayacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına yorulur.

Rüyada vücudunda kıl kurdu pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada vücudunda kıl çekmek sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına tabir olunur.

Rüyada vücudunda el izi görmek el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments