Rüyada vida somun görmek

Rüyada vida somun görmek uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, heveslerinin biteceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, hane halkı ile tartışma yaşayacağına, strese gireceğine, gergin olacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, daha fazla para kazanacağına delalettir.

Rüyada vida somun gördüyseniz:

  • Karşı cinsle ilgili gerilimli olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada vida somun görmek destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada somun ve vida görmek işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına işaret etmektedir.

Rüyada vida toplamak alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada vida sıkıştırmak derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına yorulur.

Rüyada vida istemek yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, rızkının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada vida aramak daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine işarettir.

Rüyada büyük vida sıkmak maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına yorulur.

Rüyada kırık vida görmek ertelenen bir tatile çıkılacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine rivayet eder.

One thought on “Rüyada vida somun görmek

  1. Rüyamda eşim oğlumun arkadaşıyla konuşuyor şaşıyorum çünkü oğlum üniversite okuduğu için bizden uzakta bu arada ben duvarda vedaya takılı bornoz görüyorum ama bu vida duvarın arka tarafında biri tarafından sökülüyor gidip bakıyorum karartı görüp çok korkuyorum ve eşimin ismini bağırarak uyanmışım şimdiden teşekkür

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.