Rüyada vapurun karaya oturması

Rüyada vapurun karaya oturması çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, çok büyük başarı kazanacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vapurun karaya oturması gördüyseniz:

  • Bazı kişileri kendileri için iyi olabilecek şeyleri yapmaları konusunda zorlayabilirsiniz.

Rüyada vapurun karaya oturması tüm planların zamanında neticeleneceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına delalet eder.

Rüyada vapurun batması iyi, hayırlı bir evlat olacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada vapurun yandığını görmek yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına delalet etmektedir.

Rüyada vapurun çarpması bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, çok pişmanlık duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada vapurun sallanması çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına delalettir.

Rüyada karaya yüzmek onlara doyasıya sarılacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine inanılır.

Rüyada geminin karaya vurması işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gemiyi karaya bağlamak başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments