Rüyada vapurun batması

Rüyada vapurun batması aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kazancın her daim artacağına, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, korkularının ve kuruntularının biteceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine inanılır.

Rüyada vapurun batması gördüyseniz:

  • Olayların büyümesini istemiyorsanız, onun fikirlerine katılmıyor da olsanız fazla üstüne varmayın.

Rüyada vapurun batması tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına alamet eder.

Rüyada vapurun karaya oturması değer göreceğine, sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada vapurun yandığını görmek zenginliğe kavuşulacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada vapurun çarpması işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine delalettir.

Rüyada vapurun sallanması epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine delalet eder.

Rüyada vapurun su alması rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada vapurun içinde olmak hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada vapurun alabora olması moralinin ve sağlığının da bozulacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments