Rüyada uzun şapka

Rüyada uzun şapka evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, kendini allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun şapka gördüyseniz:

  • Başkalarının iş veya sorumluluklarını yüklenmeniz durumunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun konuşmak eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiye uzun uzun sarılmak kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin uzun uzun bakması büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine işarettir.

Rüyada uzun uzun adamlar görmek kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada uzun uzun binalar görmek evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun uzun idrar yapmak kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, sıkıntılı durumlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun uzun yollar görmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada uzun uzun osurmak yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments