Rüyada uzun bir yol yürümek

Rüyada uzun bir yol yürümek batıl amele, evliyse çocuk sahibi olacağına, artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun bir yol yürümek gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla biraraya gelmeniz veya bir süredir bulunmadığınız yerlerde bulunmanız eski bir fikri canlandırmanızı sağlayabilir.

Rüyada sevdiğin kişiye uzun uzun sarılmak türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun konuşmak nasibin de kısmetlerin de artacağına, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada uzun uzun adamlar görmek yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına delalettir.

Rüyada uzun uzun yollar görmek işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada uzun uzun binalar görmek adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına delalettir.

Rüyada uzun uzun idrar yapmak sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin uzun uzun bakması çok büyük ses getireceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun uzun sarılmak olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, çevresinin genişleyeceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments