Rüyada üzerine balgam bulaşması

Rüyada üzerine balgam bulaşması kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, fesat kimselerin çıkacağına, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine inanılır.

Rüyada üzerine balgam bulaşması gördüyseniz:

  • Geçmişten tanıdığınız kişilerle ilgili konulara takılıp kalmanın bir yararı olmayabilir.

Rüyada üzerine balgam bulaşması sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına işaret etmektedir.

Rüyada üzerine balgam gelmesi iş yaşantısında hırslanacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada balgam sökmek ağız tadının bozulmayacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına rivayet eder.

Rüyada balgam ihya moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına yorulmaktadır.

Rüyada balgam tükürmek sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, umutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada balgam görmek iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada suya balgam tükürmek bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine yorulur.

Rüyada başkasının balgam çıkarması sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments