Rüyada üzerinde polis kıyafeti görmek

Rüyada üzerinde polis kıyafeti görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, hayatından razı geleceğine, bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada üzerinde polis kıyafeti gördüyseniz:

  • Sizden haber veya bilgi talebinde bulunmayan kişilere bilgi aktarmanızın bir anlamı olmayabilir.

Rüyada üzerinde polis kıyafeti görmek saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, saygınlığının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada polis kıyafeti büyük bir zenginliğe kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada polis kıyafeti görmek zor bir durumun üstesinden gelmeye, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına delalet etmektedir.

Rüyada polis kıyafeti giydiğini görmek ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada üstünde polis kıyafeti görmek özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada polis kıyafeti giyen birini görmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, aksiliklerin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada polis kıyafeti giymek sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada resmi polis kıyafeti giymek kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments