Rüyada ütü tamir etmek

Rüyada ütü tamir etmek bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ütü tamir etmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler normal tarzlarının tamamıyla dışında davranarak sizi şaşırtabilirler.

Rüyada tamir edilen ev dualarına karşılık alacağına, bolluk içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada evde tamir hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, sırtını hak yoluna ve allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev tamir etme içinden çıkılmaz bir hal alacağına, bir şirketler zincirine sahip olunacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine delalet eder.

Rüyada dam tamir etmek büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saz tamir etmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ütü tamir etmek çok güzel günler göreceğine, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada evi tamir etmek neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine tabir olunur.

Rüyada ayakkabıyı tamir ettirmek yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, bir sebeple ortaklığın bozulacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada ütü tamir etmek

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.