Rüyada ünlüye benzetilmek

Rüyada ünlüye benzetilmek bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, insanları kırmadan araya mesafe koyacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, yeni planlar yapacağına inanılır.

Rüyada ünlüye benzetilmek gördüyseniz:

  • Ailenizi, evinizi, gayrimenkullerinizi ya da daha karışık bazı konuları ilgilendiren başlıklarda bazı şeyler netlik kazanmaya başlıyor veya siz kafanızda olayları netleştiriyorsunuz.

Rüyada ünlüye benzetilmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada bi ünlüye sarılmak yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına alamet eder.

Rüyada bir ünlüye sarılmak sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına alamet etmektedir.

Rüyada ünlüye yardım etmek tatsızlıkların aşılacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına delalettir.

Rüyada ölmüş bir ünlüye sarılmak kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin bir ünlüye sarılmak büyük fırsatların kapısını açacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine rivayet eder.

Rüyada hayran olduğun ünlüye sarılmak getirisi çok olan işler yapacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada ünlüye benzeyen birini görmek boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada ünlüye benzetilmek

  1. Selamlar.Rüyamda kalabalık içindeyken insanlar “Atatürk’e benziyor”diye beni gösteriyorlar.Yorumlarsanız sevinirim.
    Bu arada bir not yazayım;Gerçek yaşamımda da Atatürk’e benzediğim söylenir.Yoruma katkısı olur diye yazdım.
    Saygılarımla.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.