Rüyada ünlü erkeğin öpmesi

Rüyada ünlü erkeğin öpmesi işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, istediği makama geleceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına işaret eder.

Rüyada ünlü erkeğin öpmesi gördüyseniz:

  • Uzun zamandır istediğiniz bir şansa ulaşma fırsatı yakalayacaksınız.

Rüyada ünlü erkeğin öpmesi keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına rivayet eder.

Rüyada ünlü bir erkeğin sana sarılması stresinin çoğalacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına inanılır.

Rüyada ünlü bir erkeğin koluna girmek yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Rüyada ünlü bir erkeğin beni öpmesi ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ünlü bir erkeğin sizden hoşlandığını görmek sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, çok zor günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ünlü bir erkeğin sarılması kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına delalet etmektedir.

Rüyada ünlü bir erkeğin öldüğünü görmek sahip olduğu nimetin artacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada ünlü bir erkeğin aşık olması tazeleneceğine ve şifa bulacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments