Rüyada ünlü bir erkeğin beni öpmesi

Rüyada ünlü bir erkeğin beni öpmesi daha çok çalışılacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, borçlarının da kapanacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada ünlü bir erkeğin beni öpmesi gördüyseniz:

  • Siz, zarafetinizi koruyarak olayların gidişine göre davranmalısınız.

Rüyada ünlü bir erkeğin beni öpmesi iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüyada ünlü birinin beni araması ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin beni beğenmesi işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, yaşadığı olayların kötü gideceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin beni öpmesi kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin beni dövmesi satışların düşeceğine, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin beni kıskanması düşmanlarının güçleneceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin beni kucağına alması sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğim erkeğin beni kıskanması iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments