Rüyada uçağın düşmekten kurtulması

Rüyada uçağın düşmekten kurtulması neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine alamet eder.

Rüyada uçağın düşmekten kurtulması gördüyseniz:

  • Özel hayatınızda veya kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhen size iyi gelebilir.

Rüyada uçağın düşmekten kurtulması büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına delalettir.

Rüyada uçağın içindeyken uçağın düşmesi bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına yorulur.

Rüyada tam düşmekten kurtulmak düzenli bir işe girileceğine, tüm fırsatları değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada düşmekten korkma hayatının da zorlaşacağına, aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak yeni bir arkadaşlık kurulacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada aşağıya düşmekten kurtulmak büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına yorulmaktadır.

Rüyada annemi düşmekten kurtarmak kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, yeni bir ev alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeği düşmekten kurtarmak hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, hem de sevdiklerinin olacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.