Rüyada tuvalette kol saati görmek

Rüyada tuvalette kol saati görmek işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, hem geleceğinin güzel olacağına, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuvalette kol saati gördüyseniz:

  • Hislerinizin etkisinde kalarak vereceğiniz kararlarla acele olarak harekete geçerseniz, sonradan pişman olacağınız sözler sarfedebilirsiniz.

Rüyada tuvalette kol saati görmek hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, çok büyük çaba sarfedeceğine delalettir.

Rüyada kol saati kopmasi ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine inanılır.

Rüyada kol saati kırılması malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine delalet etmektedir.

Rüyada deri kol saati yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kol saati çaldırmak bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına işaret eder.

Rüyada kol saati temizlemek bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine yorulur.

Rüyada kırmızı kol saati hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine tabir olunur.

Rüyada saati ayarlamak aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments