Rüyada tutuklanmaktan korkmak

Rüyada tutuklanmaktan korkmak sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, masraflarının azalacağına, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, insanların nazarında komik duruma düşeceğini ve onurunun zedelenmesi nedeniyle uzun süre sosyal ortamlardan uzaklaşıp, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, verimin her geçen gün artacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, kapalı olan kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada tutuklanmaktan korkmak gördüyseniz:

  • Dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada tutuklanmaktan korkmak iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına delalettir.

Rüyada tutuklanmaktan kurtulmak gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına işaret eder.

Rüyada tutuklanmaktan kacmak sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.