Rüyada turuncu yarasa

Rüyada turuncu yarasa hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, onlardan taraf hayır göreceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, yüzünün de güleceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu yarasa gördüyseniz:

  • Tutulmalar sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiğinin altını çiziyor.

Rüyada turuncu top çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına delalettir.

Rüyada turuncu dağ görmek nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına işaret eder.

Rüyada turuncu bez görmek zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına rivayet eder.

Rüyada uzun turuncu saç sırrın kimselere söylenmeyeceğine, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına işarettir.

Rüyada turuncu akrep çocuklar gibi mutlu olacağına, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada turuncu battaniye böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, sağlığının ve işlerinin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada turuncu ay görmek iyi niyetinden uzaklaşacağına, atılan adımların sıkıntı yaratacağına alamet eder.

Rüyada turuncu fil görmek işlerin büyük başarılar getireceğine, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments