Rüyada tüfeğin çalınması

Rüyada tüfeğin çalınması eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, bu sayede olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine işarettir.

Rüyada tüfeğin çalınması gördüyseniz:

  • Fırsatlar söz konusu olsa da, pek çoğu henüz tam olarak hazır görünmüyor.

Rüyada tüfeğin patlamaması borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, kasasının ağırlaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine işaret eder.

Rüyada tüfeğin çalınması hayatının ve işlerinin alabora olacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına işaret eder.

Rüyada tüfeğin ateş alması fakirliğinin biteceğine, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada tüfeğin patlaması ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına yorulur.

Rüyada tüfeğin kırıldığını görmek anne babayla ters düşüleceğine, şansının kendisinden yana olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tüfeğin ateş etmemesi mal kayıpları da yaşayacağına, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada av tüfeğin bozulması yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine alamet eder.

Rüyada tüfeğin kırılması iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, patron olunacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.