Rüyada tren raylarında koşmak

Rüyada tren raylarında koşmak huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tren raylarında koşmak gördüyseniz:

  • Zıt fikirlere sahip kişiler sizi uğraştırabilir.

Rüyada tren raylarında koşmak fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada tren raylarında yürümek tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, kişinin hayatından yana hayır bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tren raylarında gitmek ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, malının ve parasının da artacağına, daima afiyette olacağına işarettir.

Rüyada tren ve tren istasyonu görmek yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine işaret eder.

Rüyada tren garında tren beklemek umutlarının kendisine hayır getireceğine, kazancını iki kat arttıracağına yorulur.

Rüyada tren ve tren rayı görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tren ve tren yolu görmek işlerin ters gideceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tren istasyonunda tren beklemek bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nursen

Ruyada hizli giden trenle kosuyorum yan yana daha sonra doktora gidiyom karacigerin hasta diyor kendi cigerimi goruyorm hasta yerleri doktor işaretliyor