Rüyada tramvay

Rüyada tramvay verimli ve bereketli işler yapacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, yükseleceğine, atılım yapacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine işarettir.

Rüyada tramvay gördüyseniz:

  • Farklılıkları belirtip yolunuza devam edin.

Rüyada tramvay sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına alamet eder.

Rüyada tramvay binmek dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, fikirlerinin can bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tramvay görmek rahat bir dönem yaşanacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada tramvay sürmek kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Rüyada tramvay kazası yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada mavi tramvay görmek kudret ve destek olacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tramvay yolunda yürümek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz tramvay görmek ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.