Rüyada trafik sıkışıklığı

Rüyada trafik sıkışıklığı her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada trafik sıkışıklığı gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde veya emlakla ilgili konularda yapacağınız değişiklikler yeni ilgi alanları keşfetmenizi sağlayabilir.

Rüyada kalabalık trafik nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada trafik polisi çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada trafik geçirmek tüm fırsatları değerlendireceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine işaret eder.

Rüyada trafik yoğunluğu maddi olarak güç kaybedeceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüyada yoğun trafik onun istediği yoldan gideceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada trafik lambası kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada trafik sıkışıklığı keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına alamet eder.

Rüyada tıkanmış trafik görmek çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments