Rüyada topuklarının çatladığını görmek

Rüyada topuklarının çatladığını görmek sevineceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine rivayet eder.

Rüyada topuklarının çatladığını gördüyseniz:

  • Herşeyin içine gözü kapalı şekilde dalabilecek kadar şanslısınız.

Rüyada topuklarının çatladığını görmek rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayak topuklarının çatladığını görmek yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, güzel bir geleceğin yaklaşmasına rivayet eder.

Rüyada topuklarının kanadığını görmek yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada topuklarının kesildiğini görmek tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada ellerin çatladığını görmek ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına delalettir.

Rüyada sırtının çatladığını görmek rakiplerine büyük fark atacağına, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine rivayet eder.

Rüyada göbeğinin çatladığını görmek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına inanılır.

Rüyada binanın çatladığını görmek bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, huzursuzlukların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments