Rüyada topuk şişmesi

Rüyada topuk şişmesi bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada topuk şişmesi gördüyseniz:

  • Hoşa gitmeyen gelişmeler veya programdaki ufak değişiklikler aslında her şeyin en iyisi için meydana geliyor.

Rüyada topuk ısırmak hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada topuk kırmak uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine işaret eder.

Rüyada topuk törpülemek zenginliğinin tükenmeyeceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada topuk şişmesi sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada topuk kesmek kaderinin yüzüne güleceğine, sorunların ve engellerin biteceğine delalet eder.

Rüyada topuk yarılması çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada kırık topuk bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayakkabı topuk kopması işlerin çok iyi bir hale geleceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.